Olimpiyatlarda günün programı

Samsun'da devam eden İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda 20 Temmuz perşembe gününün programı belli oldu.

Olimpiyatlarda günün programı

Samsun'da devam eden İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda 20 Temmuz perşembe gününün programı belli oldu.

20 Temmuz 2017 Perşembe 11:48
Olimpiyatlarda günün programı

20 Temmuz perşembe günü İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda oynanacak mücadelelerinin listesi açıklandı. Türkiye, pek çok branşta madalya için sahada olacak.


BASKETBOLDA GÜNÜN PROGRAMI

10:00    Australia - Slovenia (Yaşar Doğu Spor Salonu)
10:00    Poland - Greece    (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
12:00    Kenya - Russia (Yaşar Doğu Spor Salonu)
12:00    Lithuania - Turkey (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
14:00    China - Russia    (Yaşar Doğu Spor Salonu)
14:00    Lithuania - Italy (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
16:00    Argentina - Ukraine (Yaşar Doğu Spor Salonu)
16:00    Chinese Taipei - Venezuela (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
18:00    Kenya - Ukraine    (Yaşar Doğu Spor Salonu)
18:00    Turkey - Greece    (Bahattin Ekinci Spor Salonu)

FUTBOLDA GÜNÜN PROGRAMI

18:00    China - Turkey (Canik 19 Mayıs Stadyumu)
18:00    Poland - Russia    (Bafra Stadyumu)
18:00    Brazil - Great Britain (Çarşamba Stadyumu)

HENTBOLDA GÜNÜN PROGRAMI

11:00    Turkey - Brazil    (Çarşamba Spor Salonu)
14:00    Russia - Serbia    (Çarşamba Spor Salonu)
17:00    Croatia - Cameroon (Çarşamba Spor Salonu)
20:00    Denmark - Germany (Çarşamba Spor Salonu)


VOLEYBOLDA GÜNÜN PROGRAMI

10:00    Canada - Japan (Hasan Doğan Spor Salonu)
11:00    Venezuela - Italy (Mustafa Dağıstanlı S. Salonu)
12:30    Brazil - Poland    (Hasan Doğan Spor Salonu)
13:00    Poland - USA (Mustafa Dağıstanlı S. Salonu(
15:00    Ukraine - Russia (Mustafa Dağıstanlı S. Salonu)
15:00    Ukraine - USA (Hasan Doğan Spor Salonu)
17:00    Turkey - Brazil    (Mustafa Dağıstanlı S. Salonu)
17:30    Turkey - Russia  - Kadınlar -  (Hasan Doğan Spor Salonu)


BİREYSEL SPORLARDA BUGÜN

İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'nda takım sporlarının yanı sıra, atıcılık, badminton, bowling, judo, masa tenisi, plaj voleybolu, tenis, yüzme branşlarında da mücadeleler sürecek.

Anahtar Kelimeler:
SamsunOlimpiyatlar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner177

banner338