banner388
Künye


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Mehmet YAZICI
mehmetyazici@samsunhaber.com

Haber Editörleri / News Editors
Yunus ÜNLÜ
yunus@samsunhaber.com

Tahir Ömer ÇOKLUK

tahiromer@samsunhaber.com

Gece Editörü / Night Shift Editor

Ibrahim GÜLEÇ

ibrahimgulec@samsunhaber.com

Spor Müdürü / Sportscaster

Özgür KALANBAK

ozgur@samsunhaber.com


Reklam Yöneticisi / Advertising Manager

Filiz GÜNEŞ
reklam@samsunhaber.com - 05511405655

Seo Uzmanı / Seo Expert
Samet ÖZSÜLEYMAN
samet@samsunhaber.com


HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult 
Av. Sezen Gürkan AVCI

Yazılım/ Software
TE Bilişim - Rise Haber Yazılımı 

Yer Sağlayıcı/ Location Provider
 Bilgi-İslem Sunucuları

Tel: 0850 441 55 15 - 0535 420 35 55

WhatsApp : 0535 420 35 55
 E-mail: info@samsunhaber.com
Ajanslar
© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Samsunhaber.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Samsunhaber.com 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Samsunhaber.com sorumlu tutulamaz.
GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2018 Samsunhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Samsunhaber.com aittir. Samsunhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Samsunhaber.com 'nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Samsunhaber.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Samsunhaber.com 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Samsunhaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@samsunhaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Sezen Gürkan AVCI tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the samsunhaber.com However, sometimes the  samsunhaber.com uses third parties to process your information. samsunhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the samsuahaber.comre quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the samsunhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the samsunhaber.com and its services. When you use  samsunhaber.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  samsunhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.