Olimpiyatlarda günün programı (19 Temmuz çarşamba)

Samsun'da gerçekleşen İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında 19 Temmuz çarşamba gününün programı netleşti.

Olimpiyatlarda günün programı (19 Temmuz çarşamba)

Samsun'da gerçekleşen İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunlarında 19 Temmuz çarşamba gününün programı netleşti.

19 Temmuz 2017 Çarşamba 11:46
Olimpiyatlarda günün programı (19 Temmuz çarşamba)

Samsun Haber - Samsun'da dün yapılan görkemli açılışla birlikte İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları mücadeleleri de başladı. 19 Temmuz çarşamba günü pek çok branşta mücadeleler sürecek. Türkiye, takım oyunlarında basketbolda Polonya, futbolda ise Suudi Arabistan ile karşı karşıya gelecek.


FUTBOLDA 8 MAÇ OYNANACAK

Saat 10:00 Mısır Venezuela (Bafra Stadyumu)
Saat 10:00 Ukrayna Japonya (Çarşamba Stadyumu)
Saat 10:00 İtalya Arjantin (Canik 19 Mayıs Stadyumu)
Saat 16:00 Rusya Kore (Canik 19 Mayıs Stadyumu)
Saat 16:00 Büyük Britanya Brezilya (Çarşamba Stadyumu)
Saat 16:00 Fransa Nijerya (Bafra Stadyumu)
Saat 20:00 Türkiye Suudi Arabistan (Canik 19 Mayıs Stadyumu)
Saat 20:00 Almanya İran (Bafra Stadyumu)


BASKETBOLDA 8 MÜCADELE VAR

Saat 11:00 Türkiye Polonya (Yaşar Doğu Spor Salonu)
Saat 11:00 Rusya Avustralya (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
Saat 13:30 Yunanistan Chinese Taipei (Yaşar Doğu Spor Salonu)
Saat 13:30 Slovenya Arjantin (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
Saat 16:00 Venezuela Litvanya (Yaşar Doğu Spor Salonu)
Saat 16:00 Ukrayna Kenya (Bahattin Ekinci Spor Salonu)
Saat 18:30 İtalya Polonya - Kadınlar (Yaşar Doğu Spor Salonu)
Saat 18:30 Rusya Litvanya - Kadınlar (Bahattin Ekinci Spor Salonu)


VOLAYBOLDA 8 MAÇ OYNANACAK

Saat 10:00 Rusya Kanada - Kadınlar (Hasan Doğan Spor Salonu)
Saat 11:00 Brezilya Venezuela (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu)
Saat 12:30 Japonya İtalya - Kadınlar (Hasan Doğan Spor Salonu)
Saat 13:00 İtalya Japonya (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu)
Saat 15:00 Rusya Polonya (Hasan Doğan Spor Salonu)
Saat 15:00 Ukrayna Brezilya - Kadınlar (Hasan Doğan Spor Salonu)
Saat 17:00 USA İran (Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu)
Saat 17:30 USA Polonya - Kadınlar (Hasan Doğan Spor Salonu)


Bugün, Olimpiyatlarda ayrıca atıcılık, badminton, tenis ve bisiklet branşlarında da mücadeleler olacak.

Son Güncelleme: 19.07.2017 14:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner177

banner338